بلاگ شهرداد

خانه بلاگ شهرداد

  ” شهرداد؛ یک ابَر ابزار حقوقیست… .”

 

 

وبسایت و بلاگ شهرداد با هدف ترسیم فضایی متمایز از اپلیکیشن حقوقی شهرداد طراحی گردیده و خدمات متفاوتی را به کاربران خود ارائه می دهد.

بلاگ شهرداد امکانات متنوعی را از قبیل مجموعه مقالات حقوقی، جدیدترین اخبار و اطلاعات حقوقی، نکات کاربردی و آیا می دانیدهای حقوقی، پادکست ها و فایل های صوتی حقوقی، فیلم های آموزشی حقوقی را در خود جای داده است.

توضیح اجمالی خدمات بلاگ شهرداد عبارت است از:

  • مجموعه مقالات:

مجموعه مقالات منتشر شده در بلاگ شهرداد، مجموعه ای است متنوع از تمامی موضوعات حقوقی مهم و مورد توجه عامه ی مردم و حتی قشر حقوقی که به زبان ساده و قابل فهم و به قلم روزنامه نگاری توسط هیئت تحریریه ی شهرداد گردآوری شده است و هدف آن بالا بردن سطح سواد حقوقی عامه ی مردم در حوزه های مهم و مختلف حقوقی است.

در مجموعه مقالات سعی شده است توضیحات در عین عامه فهم بودن، جامع و مانع باشد و در عین پرهیز از کلی گویی، از حوصله ی مخاطب نیز فراتر نرود. چکیده ی مقالات منتشر شده در بلاگ تحت عنوان راهنمای حقوقی در اپلیکیشن شهرداد قابل دسترسی است که کاربر می تواند برای دسترسی به توضیح مفصل تر به وبسایت مراجعه کند.

 

  • اخبار حقوقی:

اخبار حقوقی بلاگ حاوی به روز ترین تغییرات رخ داده در نظام حقوقی کشور از قبیل تصویب و اجرائی شدن قوانین، اظهار نظرهای چهره های مطرح حقوقی، اخبار مرتبط با آزمون های حقوقی و استخدام حقوقی و… می باشد.

 

  • رادیو حقوقی:

رادیو حقوقی شامل مصاحبه هایی در حوزه ها و موضوعات مختلف، با اساتید دانشگاه ها و چهره های برجسته ی حقوقی و مسئولین و صاحب منصبان حقوقی کشور می باشد که به صورت فایل صوتی در بلاگ شهرداد قرار داده می شود.

 

  • پادکست های حقوقی:

پادکست های حقوقی، حاوی فایل های صوتی آموزش مسائل پرکاربرد و پرمتقاضی حقوقی می باشد که به صورت کاملا کاربردی و به زبان ساده و قابل فهم برای همه ی اقشار جامعه اعم از دانش آموختگان حقوق یا عامه ی مردم، توسط متخصصی حقوقی شهرداد تشریح می شود.

 

  • نکات کاربردی حقوقی:

نکات کاربردی حقوقی واقع در بلاگ شهرداد، حاوی مجموعه جملات آگاهی دهنده و کاملا کاربردی حقوقی است که به صورت جمله واره یا آیا می دانیدهای حقوقی در دسترس کاربران قرار می گیرد.

 

  • فیلم های آموزشی حقوقی:

مجموعه فیلم های آموزشی حقوقی، حاوی تشریح و تبیین موضوعات مبتلا به حقوقی و مشکلات مورد سوال آحاد جامعه ی ایرانی می باشد که در قالب فایل ویدئویی آموزشی توسط متخصصان شهرداد تهیه می شود و در بخش بلاگ شهرداد قابل دسترسی است.

 

ترکیب اپلیکیشن و بلاگ شهرداد حاوی هر آن چیزی است که یک فرد در شناسایی واجرای حقوق و وظایف خود بدان نیاز دارد. مجموعه ای بی نظیر که تجمیع و تنوع ارائه ی محتوای آن در هیچ کجای دیگری یافت نمی شود… .