خدمات شهرداد

خانه خدمات شهرداد

    “شهرداد؛ یک ابَر ابزار حقوقیست….”

 

 

خدمات اپلیکیشن حقوقی شهرداد که در فاز یک قابل ارائه به کاربران می باشد به طور مختصر عبارتند از:

  • پرسش و پاسخ های پیش فرض:

متخصصان ما در اپلیکیشن حقوقی شهرداد، پس از بررسی قوانین و مقررات حاکم بر نظام حقوقی ایران و نیز تحلیل نیازهای موجود آحاد جامعه  در حوزه های مختلف حقوق کیفری، خصوصی، بین الملل خصوصی، حقوق عمومی و اقتصادی و…. با صرف بیش از 7000 ساعت کار کارشناسانه، قریب بر یک میلیون پرسش پیش فرض تهیه کرده و به صورت مستند و مستدل با زبانی ساده و قابل فهم تشریح کرده اند.

کاربران می توانند با انتخاب گزینه پرسش و پاسخ و وارد کردن کلمه کلیدی موضوع مورد نظر خود به کلیه ی پرسش و پاسخ های پیش فرض آن حوزه به طور رایگان دسترسی پیدا کنند.

 

  • ارائه ی بانک جامع منابع حقوقی:

اپلیکیشن حقوقی شهرداد دورنمایی از ساختار نظام حقوقی ایران را با دربرداشتن بانک جامع کلیه قوانین، مقررات، آئین نامه ها، مصوبات و… که در ادوار تاریخی مختلف (اعم از دوره ی قاجاریه، مشروطه، پهلوی و جمهوری اسلامی) به تصویب رسیده اند؛ به کاربران عرضه می دارد.

این بخش از خدمات شهرداد، کاربران را از جستجوی منابع حقوقی در هرکجا به غیر از شهرداد بی نیاز می کند. مضاف بر آن، دورنمای ارائه شده در شهرداد برای نخستین بار یک نقشه ی راه برای فهم معماری کلی حقوق ایران عرضه کرده است که در ضمن آن تشکیلات کلی نظام حقوقی ایران از قبیل قوای سه گانه، نهادهای زیرمجموعه رهبری و… به همراه کلیه ی سازمان ها و نهادهای تحت نظرشان معرفی کرده و قوانین و مقرره های مصوب هر کدام را به تفکیک عرضه می نماید. (در نسخه های آتی)

شهرداد، برای تفهیم بهتر نظام حقوقی ایران به کاربران خود، نظام درختواره را طراحی کرده و با نمایش نموداری کلیه ی مقرره ها و مصوبات ایران، شناسایی مقرره، مصوبه و ماده ی مورد نظر را برای کاربر سهولت بخشیده است.

همچنین اپلیکیشن شهرداد، مجموعه ای بی نظیر از آراء وحدت رویه عمومی دیوان عالی کشور، آراء اصراری دیوان عالی کشور، آراء شعب دیوان عالی کشور، آراء شعب محاکم عمومی (تجدید نظر استان)، آراء داوری، آراء دیوان عدالت اداری و…. به همرا دکترین مستند و مواد قانونی مرتبط هریک از این آراء را در اختیار کاربر متخصص قرار می دهد.

 

  • مشاوره آنلاین حقوقی:

یکی از شگفت انگیز ترین خدمات اپلیکیشن حقوقی شهرداد مشاوره آنلاین می باشد. شهرداد؛ با معرفی ترکیبی بی نظیر از تجربه ی کارشناسان زبده و ورزیده و نیروهای متخصص جوان و آموزش دیده، به کلیه ی سوالات و مشکلات حقوقی کاربران در تمامی زمینه های حقوقی، پاسخ های مستند و مستدل  ارائه می دهد.

در هنگام راه اندازی اپلیکیشن شهرداد ، امکان ارائه ی مشاوره در 17 موضوع از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر را در 5 روز کاری وجود خواهد داشت و امید است بتوانیم با تکیه بر استقبال کاربران، تا پایان سال جاری پشتیبانی آنلاین 24 ساعته ی خدمت مشاوره حقوقی را تحقق بخشیم.

 

  • بررسی آنلاین پرونده و تنظیم اوراق قضائی:

اپلیکیشن حقوقی شهرداد، برای سهولت و تسریع در تصمیم گیری و اقدام کاربران در خصوص پرونده های جریانی خود در دستگاه قضا، به صورت آنلاین به بررسی اسناد و مدارک تحویلی کاربران و تنظیم لوایح، دادخواست و یا شکوائیه برای ایشان می پردازد. این خدمت توسط تیمی از مجرب ترین وکلای هر استان ارائه می شود و راهکار درست و اصولی را با کمترین هزینه پیش روی مخاطب خود قرار می دهد.

 

  • ترمینولوژی حقوقی:

اپلیکیشن حقوقی شهرداد، حاوی یک ترمینولوژی جامع و پیشرفته ی حقوقی است که کاربران را در آشنایی و فهم هرچه بیشتر اصطلاحات تخصصی حقوقی یاری می کند. ترمینولوژی حقوقی که پیش تر در کتب چندین جلدی مورد استفاده ی دانشجویان حقوقی بوده است، اینک در قالب اپلیکیشن حقوقی شهرداد در دسترس آحاد جامعه ی ایرانی قرار گرفته است.

 

  • دیکشنری تخصصی حقوقی:

اپلیکیشن حقوقی شهرداد در راستای ارائه ی خدمات تکمیلی خود به کاربران، یک دیکشنری جامع تخصصی حقوقی که در بردارنده ی بیش از 12000 لغت تخصصی حقوقی انگلیسی به فارسی – فارسی به انگلیسی و مثال های تفهیمی آن را به طور انحصاری در خود جای داده است.